صلاحیت ایمنی پیمانکاران حقیقی موسسه

صلاحیت ایمنی یا HSE از سه کلمه بهداشت (health) ،ایمنی (safety) ومحیط زیست (environment) تشکیل شده است. در دنیای امروز که یک دنیای رقابت است، باید نرخ سریع تحولات تکنولوژیک، تغییر در الگوهای مصرف و نیازهای بازار و بالا رفتن انتظارات جامعه و مسئولیت های اجتماعی سازمان ها در عرصه رقابت روز به روز تنگ تر شود و شرط بقاء درچنین محیطی برخورداری از مزیت های رقابتی درسازمان است.

مدارک مورد نیاز

اچ اس ای (H.S.E)

HSE از سه کلمه بهداشت (health) ،ایمنی (safety) ومحیط زیست (environment) تشکیل شده است. در دنیای امروز که یک دنیای رقابت است، باید نرخ سریع تحولات تکنولوژیک، تغییر در الگوهای مصرف و نیازهای بازار و بالا رفتن انتظارات جامعه و مسئولیت های اجتماعی سازمان ها در عرصه رقابت روز به روز تنگ تر شود و شرط بقاء درچنین محیطی برخورداری از مزیت های رقابتی درسازمان است.

چگونگی اخذ گواهی اچ اس ای(H.S.E)

در بسیاری از شرکت ها اخذ گواهینامه اچ اس ای HSE لازم شده است ، بنابراین باید شرکت ها دقت لازم را داشته باشند که گواهینامه اچ اس ای  گواهینامه HSE  آنها تحت اعتبار موسسه استاندارد و قابل ارائه به شرکتهای کارفرما باشد چون برای کارفرمایان علاوه بر داشتن گواهینامه HSE یک سری دستورالعمل و روش های اجرایی مانند طرح اچ اس ای پلن HSE PLAN نیز از آنها می خواهند .
در ضمن شرکتی که بخواهد گواهینامه اچ اس ای HSE بگیرد باید قبل از آن گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه ISO 9001 را نیز داشته باشد و یا اینکه همزمان با هم گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و گواهینامه HSE را نیز دریافت کند .
لازم به ذکر است که هر شرکتی که گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه ISO 9001 و گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ سیستم مدیریت زیست محیطی گواهینامه ISO 14001 و گواهینامه ایزو۱۸۰۰۱ سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای گواهینامه ISO 1800 دریافت کند دارای گواهینامه اچ اس ای HSE و در اصطلاح آن شرکت سیستم مدیریت یکپارچه IMS نیز دارد .

رتبه پیمانکاری و مشاور

جهت اخذ مشاوره و دریافت رتبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *